lego

Arşiv


Tel:0212 441 74 96   Gsm:0532 664 94 61

catiaktarma1 Çatıcı olarak yıllardır istanbul bakçeli evlerde ofisi bulundurarak istanbul edirne izmir Türkiyenin dört biryanında hizmet vermekteyiz.
Çatı sektörinde önde gelen firmalardan biri olan Onur çatı halen hizmet vermekteyiz ayakta duruşumuzun siz değerli müşterilerimizin memnuniyetin bilincinde olarak, iş seçmeksizin ücretis keşiflerimizle daima müşterilerimizin hizmetindeyiz. Çatıcı olarak yapmış olduğumuz işleri referans bilerek müşteri memnuniyetini ön pilana alarak çalışmaktayız.
 Çatıcı,
 Çatı aktarma,
 Çatı yapımı,
 Çatı izolasyonu,
 Isı yalıtımı,
ondulin1  Onduline oldukça hafif bir çatı kaplama sistemidir. Ahşap, çelik profilli, betonarme,  tüm çatı tiplerine rahatlıkla uygulanır. Bu özelliği sayesinde çatı kaplama işlemi sıfır fire ile tamamlanır. Onduline levhaları, bitüm emdirilmiş organik elyafla özel bir reçinenin bileşiminden oluşmaktadır. Özel bir yöntemle levhanın bünyesine reçine ile birlikte emdirilen boya, Onduline levhaları renklerinin en zor koşullarda bile sabit kalmasını sağlar. Ondüline levha mükemmel bir su geçirimsizliğine sahip, esnek olması nedeniyle çatlamayan, kesinlikle paslanmayan, UV ışınlarına dayanıklı, havadaki kimyasal ve biyolojik maddelerden etkilenmeyen ve bakım gerektirmeyen çevre dostu bir üründür. Onduline Sistemi çatıların ana bileşeni Onduline HR çatı kaplama levhasıdır. Yüksek Dayanım tipi Onduline levhaları, bitüm emdirilmiş organik elyafla özel bir reçinenin bileşiminden oluşmaktadır.
singil_cati

Renkli kiremit, çatıların esnek görünümünü saylayan çatı malzemesidir.
Marmara ve İstanbul çevresinde yağmurların ve rüzgarların verdiği zararlardan dolayı çatılarınızın tamir ve bakımını yapırmanın tam zamanı. Çatı tamiri konusunda deneyimli olan firmamız Onur çatı size yardımcı olacağından dolayı mutluluk duymaktadır. Marmarada sayısız referansa sahip olan firmamız ile irtibata geçip uygun fiyat ve profesyonel işçilik garantisi çerçevesi içerisinde ücretsiz keşif ve fiyat tekliflendirme sunmaktayız. Çatı akıyor diyorsanız çatınız akmasın. Firmamız size bir telefon kardar yakın.
0212 441 74 96 - 0532 664 94 61

 dscn0823

 Kiremit aktarma nedir? nasıl yapılır.? Çatı aktarma, bozulmus olan çatıların kiremit'lerinin tümünün kaldırılıp tek tek su kanallarının temzilenerek dizilir. kiremit altı olarakda bilinen çatı örtüleri ziftli çuvallı mebran, siyah P3000 mebran ile birbir üstüne 10cm bindirilerek örtülür ve kiremitler yeniden ilk sarasına galveniz tel ile tellenip ip çekilerek çakılır. baca dip kısımları ve diğer kenar kısımlar ise ısı yalıtımı yapılarak, izolasyon yapılır. Çatı redereli yapılır.  Gizli dereler izolasyon kaplanır. kiremit mahyaları ipinde dizilir ve sıva harcı ile sivanıt. Bu işlemlere kısaca çatı aktarma denir.

Çatıcı:

 Çatıcı Onur Çatı inşaat,
garantili çözümler sunmaktadır.
Çatıcı işlerinde çatı kiremitlerinin kaldırılması, kiremit altına muşanba serilmesi, baca kenarlarının İzolasyon yapılması, derelerin yenilenmesi, gizli olukların izolasyon ile kaplanması. Bu işler genelde çatı aktarma işlerinde yapılan çatıcı uygulamalarıdır. Çatı nasıl yapılmalıdır. Çatı kiremitleri komple açılır, kiremit altına su izolasyonu serilir baca aydınlık bitişik kenar nizam alanlar izolasyon yapılır kiremitler yeniden dizilir.
3luresim333

Online 1
Çatı Aktarma, Ahşap Çatı, Çelik Çatı, Tüm Çatı İşleri, Onur Çatı, Güvencesi ile.